Матрац Neolux Latex 3D 140х190
від 14 441 до 18 932 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:безпружинний Жорсткість:нижче за середню (2) Навантаження:до 120 кг Висота:16 см |
Модифікації Neolux Latex 3D 12
Характеристики
Neolux Latex 3D 140х190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Neolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Neolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості матрацу Neolux Latex 3D 140х190:
- Чохол – стрейч
Де купити Neolux Latex 3D 140х190
Матрас Neolux Neoflex Latex 3D 140х190 | 15 869 грн. |
Матрац пружинний Imperial latex cocos зима-літо 3D (Імперіал латекс кокос | 14 441 грн. |
Матрац безпружинний Neoflex Latex зима-літо 3D (Латекс зима-літо 3D) 140x1 | 18 932 грн. |
Закрити
Рекомендуємо