Вантажна шина NEOTERRA NT199 10 R20 149K
Виберіть розмір вантажної шини
NEOTERRA NT199 10 R20 149K 9 R20 " 144 K 10 R20 " 149 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEOTERRA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEOTERRA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEOTERRA NT199 10 R20 149K
Усі ціни 11 →Neoterra NT199 (ведущая) 10.00 R20 149/146K PR18 | 9 126 грн. |
Neoterra NT199 (привод-карьер) 10.00 R20 149/146K 18PR | 9 400 грн. |
Вантажна шина NEOTERRA NT199 (ведущая) 10.00R20 149/146K 18PR | 8 968 грн. |
Neoterra NT199 (10/R20 149K) | 9 256 грн. |
Вантажна шина NEOTERRA NT199 (ведущая) 10.00R20 149/146K 18PR | 9 053 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації NEOTERRA NT199 10 R20 149K
Ціни на NEOTERRA NT199 10 R20 149K |
---|---|---|---|---|
NEOTERRA NT199 9 R20 144K | від 10 550 грн. | 11 пропозицій | ||
NEOTERRA NT199 10 R20 149K | від 8 968 грн. | 11 пропозицій |