Вантажна шина NEOTERRA NT255 13 R22.5 158K
Виберіть розмір вантажної шини
NEOTERRA NT255 13 R22.5 158K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEOTERRA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEOTERRA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEOTERRA NT255 13 R22.5 158K
Neoterra NT255 (ведущая) 13 R22.5 158/156K PR20 | 13 715 грн. |
Neoterra NT255 (универсальная) 13 R22.5 158/156K 18PR | 13 600 грн. |
Neoterra NT255 ведуча ведуча (13R22,5 158/156K) 378002 | 13 624 грн. |
Шина Neoterra NT255 (ведуча) 13 R22.5 158/156K PR20 | 15 208 грн. |