Монітор Neovo X-22E 22 " чорний
Фото 7 |
Neovo X-22E 22 " чорний
22 " 24 "
2020 рікдинаміки
Діагональ:22 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:TN+film, відгук 3 мс
Частота:60 Гц
Яскравість:250 кд/м²
Роз'єми:VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Neovo X-22E 22 " чорний
Монітор AG Neovo 22" X22E0011E0100 | 33 866 грн. |
AG Neovo 22" X22E0011E0100 | 33 866 грн. |
Монітор Ag Neovo X-22E 54.6 Cm 21.5 Led 1920 X 1080 Pixels 250 Cd/M² Full | 33 251 грн. |
Ag Neovo X-22E 54.6 Cm 21.5 Led 1920 X 1080 Pixels 250 Cd/M² Full Hd 3 Ms | 33 251 грн. |
Модификації Neovo X-22E
Ціни на Neovo X-22E |
---|---|---|---|---|
Neovo X-22E 22 " чорний | від 33 251 грн. | 4 пропозиції | ||
Neovo X-24E 24 " | від 35 383 грн. | 4 пропозиції |