Радіокерована машина New Bright Graffiti Buggy 1:16 (1640F)
Фото 4 |
New Bright Graffiti Buggy 1:16
Тип:багі
Масштаб моделі:1:16
Двигун:електричний
Привод:задній
Всі характеристики
Характеристики Graffiti Buggy 1:16
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог New Bright 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі New Bright.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити New Bright Graffiti Buggy 1:16
Усі ціни 22 →Машинка на радиоуправлении New Bright 1:16 Graffiti Buggy (1640F) | 959 грн. |
NEW BRIGHT 1:16 GRAFFITI BUGGY (1640F) | 959 грн. |
Машинка на радіоуправлінні New Bright Graffiti Buggy (1640F) | 959 грн. |
Радиоуправляемая игрушка NEW BRIGHT 1:16 GRAFFITI BUGGY (1640F) 1640F | 739 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →