Душовий піддон New Trendy Columbus B-0104
11 744 грн. Купити! Душовий піддон NEW TRENDY COLUMBUS 100x80x14 см (B-0104)Winco.com.uaЗ нами 1 рік (Львів) Поскаржитись |
New Trendy Columbus B-0104 |
|
Пінопластова основа.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог New Trendy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі New Trendy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації New Trendy Columbus B-0104
Ціни на New Trendy Columbus B-0104 |
---|---|---|---|---|
New Trendy Columbus B-0104 | від 11 744 грн. | 1 пропозиція | ||
New Trendy Columbus B-0128 | від 13 072 грн. | 1 пропозиція | ||
New Trendy Columbus B-0129 | від 13 872 грн. | 1 пропозиція | ||
New Trendy Columbus B-0105 | від 14 400 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →