Умивальник Newarc Aqua 45 9425W 450 мм
Newarc Aqua 45 9425W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Newarc 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Newarc.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Newarc Aqua 45 9425W 450 мм
Раковина Newarc Aqua 45 см 9425W | 2 691 грн. |
Умывальник Aqua NEWARC 9425W белый | 2 691 грн. |
Накладний умивальник 45 см NEWARC AQUA 9425W | 2 691 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →