Змішувач Newarc Cubic 871001N
Newarc Cubic 871001N |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Newarc 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Newarc.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Newarc Cubic 871001N
Усі ціни 15 →Змішувач Newarc Cubic 871001N | 4 961 грн. |
Змішувач для раковини Newarc Cubic нікель (871001N) 871001N | 4 961 грн. |
Смеситель для умывальника NEWARC Cubic 871001N | 4 961 грн. |
Змішувач для раковини NEWARC Cubic (871001N) однорычажный, цвет сатин | 4 961 грн. |
Смеситель для ванной NEWARC Cubic 871001N | 4 961 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →