Терморегулятор Nexans MILLITEMP CDFR-003
Відео 2 |
Nexans MILLITEMP CDFR-003 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexans 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexans.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexans MILLITEMP CDFR-003
Nexans Nexans MILLITEMP CDFR-003 містить датчик температури повітря (вбудо | 2 732 грн. |
Nexans Nexans Millitemp CDFR-003 1809 | 4 097 грн. |
Програмований терморегулятор Nexans Millitemp CDFR-003 000001809 | 3 414 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості терморегулятора Nexans MILLITEMP CDFR-003:
- Клас захисту IP21
РекомендуємоПорівняти в таблиці →