Літня шина Nexen Classe Premiere 661 185/70 R14 88T
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Nexen Classe Premiere 661 185/70 R14 88T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Classe Premiere 661 185/70 R14 88T
Усі ціни 40 →Шина Nexen Classe Premiere CP661 185/70 R14 88T | 2 675 грн. |
Roadstone Classe Premiere CP661 185/70 R14 88T | 1 575 грн. |
Roadstone Classe Premiere CP661 185/70 R14 88T | 1 554 грн. |
Nexen Classe Premiere CP 661 185/70 R14 88T | 1 891 грн. |
Nexen Classe Premiere 661 (185/70R14 88T) | 1 536 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
4 9 6 8 |
резина супер, в меру мягкая, на трассе устойчива, в дождь управляемость отличная. Единственная резина (в моем опыте) которая отлично цепляет зимой по снегу, в отличае от предыдушего бриджстоун, на котором сложно тронутся по снегу. Износ 40000 мягкая, нешумная, устойчива на скорости, в дождь управляемость отличная, зимой можно ездить по снегу есть один недостаок - это шишки после ям користуюся Nexen Classe Premiere 661 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
мягкая комфортная резина для спокойной езді то что надо после зимнего хенкука очень мягко проходит неровности на дороге и не шумная может комуто покажеться мягковата сильно но как на меня щойно купив(ла) Nexen Classe Premiere 661 рекомендую купити обов'язково |
Показано 2 з 33 відгуків
ще 10 відгуків
РекомендуємоПорівняти в таблиці →