Літня шина Nexen N'Blue S 205/60 R16 92H
Відео 2 |
Виберіть розмір шин
Nexen N'Blue S 205/60 R16 92H 205/60 R16 92 H 205/60 R16 92 N |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen N'Blue S 205/60 R16 92H
Усі ціни 16 →Nexen NBlue S 205/60 R16 92H | 3 252 грн. |
Nexen N'BLUE S 205/60 R16 92H (9018209271) | 4 550 грн. |
Nexen NBlue S 205/60 R16 92H | 3 253 грн. |
Nexen N Blue S (205/60R16 92H) | 3 255 грн. |
Nexen N Blue S 205/60 R16 92H 118363 | 3 362 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Nexen N'Blue S 205/60 R16 92H
Ціни на Nexen N'Blue S 205/60 R16 92H |
---|---|---|---|---|
Nexen N'Blue S 205/60 R16 92H | від 3 143 грн. | 16 пропозицій | ||
Nexen N'Blue S 205/60 R16 92N | від 4 602 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →