Літня шина Nexen N`Fera RU1 235/65 R17 104H
Відео 4Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Nexen N`Fera RU1 235/65 R17 104H 235/65 R17 104 H 235/65 R17 108 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen N`Fera RU1 235/65 R17 104H
Усі ціни 48 →Шина Nexen N Fera RU1 235/65 R17 104H | 3 626 грн. |
Nexen N'Fera RU1 235/65 R17 104H | 3 848 грн. |
Nexen N'Fera RU1 235/65 R17 104H | 3 900 грн. |
Nexen N'Fera RU1 235/65 R17 104H | 3 827 грн. |
Nexen NFera RU1 235/65 R17 104H | 4 143 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 2 4 |
Відносно недорога, міцна боковина, відносно м'яка не виявив Вячеслав Ре: користуюся Nexen N`Fera RU1 255/55 R18 109Y більше року |
Показано 1 з 6 відгуків
ще 5 відгуків
Відеоогляди
Модификації Nexen N`Fera RU1 235/65 R17 104H
Ціни на Nexen N`Fera RU1 235/65 R17 104H |
---|---|---|---|---|
Nexen N`Fera RU1 235/65 R17 104H | від 3 596 грн. | 48 пропозицій | ||
Nexen N`Fera RU1 235/65 R17 108V | від 4 923 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →