Літня шина Nexen N`Fera Sport SU2 235/45 R18 98Y
Відео 8Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Nexen N`Fera Sport SU2 235/45 R18 98Y 235/45 R18 98 W 235/45 R18 98 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen N`Fera Sport SU2 235/45 R18 98Y
Усі ціни 30 →Шина Nexen N’Fera Sport SU2 235/45 R18 98Y XL | 4 248 грн. |
Nexen N'Fera Sport SU2 235/45 R18 98Y XL | 4 449 грн. |
Nexen NFERA SPORT 235/45 R18 98Y XL FR (9050256340) | 5 650 грн. |
Nexen N'Fera Sport SU2 235/45 R18 98Y XL | 4 346 грн. |
Nexen NFera Sport 235/45 R18 98Y XL | 4 835 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Nexen N`Fera Sport SU2 235/45 R18 98Y
Ціни на Nexen N`Fera Sport SU2 235/45 R18 98Y |
---|---|---|---|---|
Nexen N`Fera Sport SU2 235/45 R18 98W | від 4 635 грн. | 7 пропозицій | ||
Nexen N`Fera Sport SU2 235/45 R18 98Y | від 4 248 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →