Літня шина Nexen N`Fera SU4 215/45 R17 91W
Відео 7 |
Виберіть розмір шин
Nexen N`Fera SU4 215/45 R17 91W 215/45 R17 91 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen N`Fera SU4 215/45 R17 91W
Nexen NFera SU4 215/45 R17 91W | 4 018 грн. |
Шини Nexen NFera SU4 215/45 ZR17 91W XL | 4 076 грн. |
NEXEN NFERA SU4 215/45 R17 91W XL | 3 414 грн. |
Nexen NFera SU4 215/45 R17 91W 12433NX | 3 488 грн. |
Nexen NFera SU4 215/45 R17 91W | 3 695 грн. |
Відеоогляди
Модификації Nexen N`Fera SU4 215/45 R17 91W
Ціни на Nexen N`Fera SU4 215/45 R17 91W |
---|---|---|---|---|
Nexen N`Fera SU4 215/45 R17 91W | від 3 414 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →