Літня шина Nexen N`Priz RH1 215/70 R16 100H
Виберіть розмір шин
Nexen N`Priz RH1 215/70 R16 100H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen N`Priz RH1 215/70 R16 100H
Усі ціни 32 →Шина Nexen NPriz RH1 215/70 R16 100H | 3 654 грн. |
Nexen N'Priz RH1 215/70 R16 100H | 3 927 грн. |
Nexen NPriz RH1 215/70 R16 100H | 4 175 грн. |
NEXEN Літня шина NEXEN NPRIZ RH1 215/70R16 100H | 3 899 грн. |
Nexen N Priz RH1 (215/70R16 100H) | 3 788 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →