Зимова шина Nexen Winguard Ice Plus 185/65 R15 92T
Відео 15Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Nexen Winguard Ice Plus 185/65 R15 92T 185/65 R15 92 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Winguard Ice Plus 185/65 R15 92T
Усі ціни 42 →Шина Roadstone WinGuard Ice Plus WH43 185/65 R15 92T XL | 2 661 грн. |
Nexen WinGuard ice Plus WH43 185/65 R15 92T XL | 2 441 грн. |
Roadstone WinGuard ice Plus WH43 185/65 R15 92T XL | 2 173 грн. |
Nexen WinGuard ice Plus WH43 185/65 R15 92T | 2 652 грн. |
Nexen Winguard Ice Plus (185/65R15 92T) | 2 382 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
0 0 2 3 |
Кіа Церато. До цих покришок 5 років на Nokian Nordman RS, у яких і на снігу і по льоду все шикарно, повна впевненість у завтрашньому дні, але після наших доріг втомився латати грижі, тому вирішив, що наступна гума має бути в першу чергу з міцним кордом, а з рештою при спокійній манері їзди впораюся. Другий сезон на Nexsen Winguard Ice Plus, отримав те, що хотів, після ям уже ні про що не переживаєш. Міцна. Гальмування на льоду відносно впевнене, але як на мене треба бути уважним і акуратним, як і на будь-якій іншій гумі. У порівнянні з Nokian трохи смутку на льоду, зі старту на голому льоду часті пробуксовки, хоча не критичні (на попередній гумі нібито під колесами асфальт). Відповідно менше загальної впевненості. Salda Salda: користуюся Nexen Winguard Ice Plus 185/65 R15 92T більше року |
Відкочу вже третій комплект. Непогано тримає лід, гарно сніг. Після зими колись переходжу на контики п'яти, ніби в літаку по шуму. Я до того, що взагалі не шумить ця гума. В порівнянні звісно. Трохи швидко третиться. Та м'яка гума не може довго ходити. Ресурс тисяч 35-40 максимум. |
Купував першу зимову гуму, тому довелося чимало перечитати різних статей, відгуків та іншого, щоби обрати найкращий варіант за доступну ціну. Вибравши Nexen Winguard Ice Plus і ще жодного разу за 2,5 місяці (4,5 тис. км) не пожалкував. Авто впевнено тримається дороги і вибраної траєкторії руху, немов якийсь джип або танк =) - Чудово тримає дорогу і має відмінну курсову стійкість. Перевіряв на різних швидкостях (в межах до 130 км/год) у різні погодні умови та температури - не підводила.
- Авто має відмінні прохідні можливості на снігу: як вкатаний, так і не вкатаний. Переїзд через снігові "баюри", виїжджаєш під гірку по вкатаному снігу - без проблем. Багато кого із знайомих вже заносити на тих ділянках дороги, де я проїжджаю без проблем. - Не шумна (шуму від шини не набагато більше, ніж від літньої). - після 4,5 тис. км (проїхав за 2,5 місяці), навіть, ще не повністю стерлася фарба посередині шини, яка була нанесена під час виробництва! (нижче є фото) - Гарно реагує і сприймає удари від вібоїн та ям. - Якщо при старті під шини потрапляє лід може шліфувати, але не критично, трохи підкермовуєш, перемикаєшся на 2-гу передачу і все ок.
- При +10 починає трохи "пливти" на поворотах, але це і не дивно, адже це зимова гума. Владислав М: користуюся Nexen Winguard Ice Plus 205/60 R16 96T кілька місяців |
Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
Модификації Nexen Winguard Ice Plus 185/65 R15 92T
Ціни на Nexen Winguard Ice Plus 185/65 R15 92T |
---|---|---|---|---|
Nexen Winguard Ice Plus 185/65 R15 92T | від 2 173 грн. | 42 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →