Зимова шина Nexen Winguard Snow G 3 195/60 R15 88T
Відео 3Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Nexen Winguard Snow G 3 195/60 R15 88T 195/60 R15 88 H 195/60 R15 88 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Winguard Snow G 3 195/60 R15 88T
Усі ціни 28 →Шина Nexen Winguard Snow G3 WH21 195/60 R15 88T | 2 403 грн. |
Nexen WinGuard Snow G3 WH21 195/60 R15 88T | 2 501 грн. |
Nexen Winguard Snow G 3 WH21 195/60 R15 88T | 2 721 грн. |
NEXEN Зимова шина NEXEN Winguard Snow G3 (WH21) 195/60R15 88T | 2 615 грн. |
Зимние шины Nexen Winguard SnowG 3 WH21 195/60 R15 88T 1002141536 | 2 517 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Nexen Winguard Snow G 3 195/60 R15 88T
Ціни на Nexen Winguard Snow G 3 195/60 R15 88T |
---|---|---|---|---|
Nexen Winguard Snow G 3 195/60 R15 88H | від 2 935 грн. | 8 пропозицій | ||
Nexen Winguard Snow G 3 195/60 R15 88T | від 2 403 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →