Зимова шина Nexen Winguard Winspike 3 195/55 R16 91T
Відео 11Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Nexen Winguard Winspike 3 195/55 R16 91T 195/55 R16 91 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Winguard Winspike 3 195/55 R16 91T
Усі ціни 61 →Шина Nexen WinGuard Winspike 3 195/55 R16 91T XL шип | 3 611 грн. |
Nexen WinGuard WinSpike 3 195/55 R16 91T XL FR (под шип) | 3 190 грн. |
Nexen WinGuard WinSpike 3 195/55 R16 91T XL (шип) | 3 940 грн. |
Nexen WinGuard WinSpike 3 195/55 R16 91T XL (під шип) | 3 470 грн. |
NEXEN Зимова шина NEXEN WinGuard WinSpike 3 195/55R16 91T (Шип) | 3 889 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Nexen Winguard Winspike 3 195/55 R16 91T
Ціни на Nexen Winguard Winspike 3 195/55 R16 91T |
---|---|---|---|---|
Nexen Winguard Winspike 3 195/55 R16 91T | від 3 010 грн. | 61 пропозиція |
Рекомендуємо