Об'єктив Nikon 35mm f/1.8G AF-S DX Nikkor
Відео 47Фото 10 |
Nikon 35mm f/1.8G AF-S DX Nikkor |
|
У класі «фіксів» Nikon 35mm можна віднести до ширококутних — його фокусна відстань становить 35 мм Світлосила — 1,8. Розрахований на використання в системах Nikon з матрицями APS-C. Автофокусування забезпечується ультразвуковим приводом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nikon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nikon.
Купити Nikon 35mm f/1.8G AF-S DX Nikkor
Усі ціни 26 →Об'єктив для фотоапарата Nikon AF-S Dx Nikkor 35mm f/1.8G | 7 699 грн. |
Объектив для фотоаппарата Nikon 35mm f/1.8G AF-S Dx Nikkor Ua | 8 670 грн. |
Объектив nikkor af-s dx 35mm f/1.8G (jaa132da) | 9 404 грн. |
Об'єктив Nikkor AF-S 35mm f/1.8G DX Nikon (JAA132DA) | 9 101 грн. |
Об'єктив Nikon Nikkor AF-S 35mm f/1.8G DX (JAA132DA) JAA132DA | 8 543 грн. |
2 4 12 40 |
Всі пишуть що це найкращий об'єктив після китового, для початківця фото-аматорів, я магічний. Користуюсь уже кілька років, задоволений. Китовий ще не раз назад не встановлював. Мені подобається Що цю модель не можна використовувати для повнокадрових камер, якщо я коли-небудь куплю повний кадр, цей об'єктив туди не поставити. Виталий Жуленко: користуюся Nikon 35mm f/1.8G AF-S DX Nikkor більше року |
Використовую з Nikon D5100, В арсеналі є 18-55 та 55-300 з ними і порівнював. Прийшов до висновку чо купувати 35ку в доповненні до кита 18-55 не бачу сенсу, він не набагато краще за кита, а телевіку 55-300 набагато поступається по різкості. Хотів повернути назад у магазин, але не вийшло (інтернет магазин FOXMART, не раджу) Фокусна відстань, Вага, габарити, ціна. На відкритій діафрагмі хроматичні абберації, часто промахується автофокус при будь-якому освітленні, мильний, бекфокус. Чи не робоча діафрагма 1,8 користуюся Nikon 35mm f/1.8G AF-S DX Nikkor тиждень рекомендую не купувати |
Купив його півроку тому як штатник до Д7000 (на більш якісне скло з подібними параметрами не було грошей), робоча діафрагма від 2.8..........при 1.8 потрапити у фокус в умовах поганого освітлення дуже важко! Але як альтернатива киту ......що треба! Світлосила, ціна При поганому освітленні на відкритій діафрагмі - мило мильне в 50-60% кадрів Влад: користуюся Nikon 35mm f/1.8G AF-S DX Nikkor кілька місяців |
35-міліметровий фікс для дзеркальних фотокамер Nikon формату APS-C може послужити відмінним доповненням до штатного об'єктиву або стати для «китовою» лінзи повноцінною заміною — універсальне фокусна відстань моделі дозволяє проводити зйомку переважної більшості повсякденних сюжетів зі всіма перевагами матриці й фікса.
Світлосильний фікс
З розряду об'єктивів з постійною фокусною відстанню, заточених суто під кропнуті фотоапарати японського бренду, Nikon AF-S DX Nikkor 35mm f/1.8 G є найбільш світлосильним. Причому діафрагма f/1.8 для нього цілком робоча — різкість по центру кадру під час зйомки на відкритому отворі оцінюється на «відмінно», а деталізація по краях знімка підтягується до хорошого рівня з f/2.2-2.8. Пікова роздільна здатність досягається на значенні діафрагми f/4 — саме ця цифра в найбільшою мірою підходить для пейзажної фотозйомки.
Автофокус
У правильній наводкою фокусу на об'єкті зйомки сприяє хвильовий привод автофокусування SWM. По швидкості роботи він не є рекордсменом, зате по точності наведення на різкість претензій до приводу автофокусу не пред'являться. Лінзи з оптичної схеми об'єктива при фокусуванні переміщаються всередині корпусу, завдяки чому модель не змінюється в розмірах.
Без клопоту
Надто розхвалювати Nikon AF-S DX Nikkor 35mm f/1.8 G все ж не варто, оскільки одна ложка з дьогтем таки потрапила в його особливостях. Вона стосується схильності лінзи до хроматичних аберацій — цей візуальний ефект виникає на кордонах висококонтрастних переходів між об'єктами на знімку. Втім, боротися з абераціями вміють як внутрішньокамерна система придушення ХА, так і всі сучасні фоторедактори, тому особливих турбот вони не доставляють. Набагато більш привабливо виглядає можливість ефектно розмити задній план за допомогою об'єктива — максимальна світлосила f/1.8 в парі з 7-пелюсткової діафрагмою сприяє отриманню красивого і м'якого боке.