Електроскутер Ninebot Segway eMoped B110S
Відео 3Фото 77 |
Ninebot Segway eMoped B110S
Запас ходу:90 км
Максимальна швидкість:45 км/год
Потужність двигуна:840 кВт
Максимальне навантаження:100 кг
Оснащення:освітлення, поворотники, сигнал, протиугонка, багажник, підніжка
Є захист від вологи та пилу IPX5.
Всі характеристики
Купити Ninebot Segway eMoped B110S
Segway Електроскутер B110S Dark Grey/Red AA.50.0004.08 | 93 099 грн. |
Segway Електроскутер B110S Orange/Light Grey AA.50.0004.09 | 93 099 грн. |
Segway Електроскутер B110S Black Grey AA.50.0004.06 | 93 099 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →