Моторне мастило Nissan Extra Save-X 0W-20 4L 4 л (KLAN8-00204)
Nissan Extra Save-X 0W-20 4L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nissan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nissan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nissan Extra Save-X 0W-20 4L 4 л
Усі ціни 6 →Nissan Extra Save-X 0W-20 (4л) | 1 701 грн. |
Nissan Extra Save X 0W-20 4л. KLAN800204 | 1 562 грн. |
Трансмісійна олива Nissan Extra Save X 0W-20 4 л, (KLAP000204) | 1 855 грн. |
Моторна олія Nissan Extra Save X 0W-20 4 л | 1 824 грн. |
Моторна олива Nissan Extra Save X 0W-20 4 л (KLAP000204) | 1 840 грн. |
Мастило Nissan Extra Save X 0W-20 4л. | 1 830 грн. |