Акумулятор / батарейка Nitecore NL2150R 5000 mAh
Фото 4 |
Nitecore NL2150R 5000 mAh |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nitecore 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nitecore.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nitecore NL2150R 5000 mAh
Усі ціни 7 →Аккумулятор литиевый Li-Ion 21700 Nitecore NL2150R 3.6V (5000mAh, USB Type | 1 420 грн. |
Аккумулятор 21700 (5000mAh) Nitecore NL2150R 6-137950R | 1 420 грн. |
Аккумулятор 21700 Nitecore 5000 mAh NL2150R (6-137950R) | 1 420 грн. |
Акумулятор літієвий Li-Ion 21700 Nitecore NL2150R 3.6 V (5000mAh, USB Type | 1 562 грн. |
Акумулятор літієвий Li-Ion 21700 Nitecore NL2150R 3,6В 5000 mAh USB Type-C | 1 420 грн. |
Акумулятор 21700 (5000mAh) Nitecore NL2150R | 1 207 грн. |
Акумулятор 21700 (5000mAh) Nitecore NL2150R з USB виходом для зарядки | 1 420 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →