Акумулятор Nitecore NL1475R 750 mAh
Фото 3 |
Nitecore NL1475R 750 mAh |
|
Наявність порту micro USB для зарядки без використання спеціальних зарядних пристроїв.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nitecore 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nitecore.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nitecore NL1475R 750 mAh
Усі ціни 6 →Аккумулятор литиевый Li-Ion 14500 Nitecore NL1475R 3.6V (750mAh, USB), защ | 490 грн. |
Аккумулятор 14500 (750mAh) Nitecore NL1475R 6-1021-r | 490 грн. |
Аккумулятор 14500 Nitecore 750 mAh NL1475R (6-1021-r) | 490 грн. |
Акумулятор літієвий Li-Ion 14500 Nitecore NL1475R 3.6 V (750mAh, USB), зах | 539 грн. |
Літієвий акумулятор Li-Ion 14500 Nitecore NL1475R 3.6 V (750mAh, USB), зах | 490 грн. |
Акумулятор 14500 (750mAh) Nitecore NL1475R | 417 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →