Кавоварка Nivona CafeRomatica 690 чорний
Відео 4Фото 11 |
Nivona CafeRomatica 690 чорний сріблястий чорний |
|
Підсвічування чашок під час приготування. Регульований носик за висотою чашки.
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nivona 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nivona.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nivona CafeRomatica 690 чорний
Усі ціни 72 →Кавомашина Nivona NICR 690 | 19 999 грн. |
Nivona Nivona NICR690 | 19 999 грн. |
Кавомашина Nivona CafeRomatica NICR 690 (Black) (UA) | 20 299 грн. |
Кавомашина Nivona CafeRomatica NICR 690 | 18 689 грн. |
Nivona CafeRomatica NICR 690 офіційна гарантія 24 міс new зпч | 17 699 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Nivona CafeRomatica 690
Ціни на Nivona CafeRomatica 690 |
---|---|---|---|---|
Nivona CafeRomatica 695 сріблястий | від 18 770 грн. | 68 пропозицій | ||
Nivona CafeRomatica 690 чорний | від 17 699 грн. | 73 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →