Кавоварка Nivona CafeRomatica 795 сріблястий (NICR 795)
Відео 6Фото 10 |
Nivona CafeRomatica 795 сріблястий |
|
Кавомашину марки Nivona можна зарахувати до середнього цінового сегмента. Модель представляє сьому серію CafeRomatica, яку відрізняє наявність автоматичного капучинатора з відвідною трубкою та двома виходами для підключення до диспенсера (як ліворуч, так і праворуч), кавомолки з металевими конічними жорнами та кольорового дисплея. Останній доповнює основний орган управління - поворотний перемикач за допомогою коротких і тривалих натискань.
Також прилад оснащений модулем Bluetooth, завдяки чому підтримує синхронізацію зі смартфоном та віддалений контроль за допомогою фірмової мобільної програми. Кавовий автомат Nivona CafeRomatica 795 передбачає 7 автоматичних програм приготування, включаючи правильні американо та капучино (де спочатку додає еспресо, а потім відповідно гаряча вода або молочна піна). Крім цього, можна зберегти в пам'яті до 5 своїх рецептур.
До додаткових фішок моделі можна віднести датчик наявності зерен (попереджає про те, що їх не вистачить на наступний цикл приготування), покращену шумоізоляцію, підсвічування чашок та присутність коліщатків на днище для переміщення корпусу по столу. Платформа приладу включає помпу Sysko з тиском 15 бар, проточний термоблок потужністю 1455 Вт, знімну групу для заварювання, яка вміщує до 15 грам кави (тим самим дозволяючи при необхідності готувати дуже міцні напої). Окремо варто виділити наявність у продажу різних колірних варіацій кавового автомата, зокрема білого та чорного.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nivona 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nivona.
Купити Nivona CafeRomatica 795 сріблястий
Усі ціни 16 →Nivona CafeRomatica NICR 795 офіційна гарантія 24 міс | 25 399 грн. |
Кавомашина автоматична Nivona CafeRomatica 795 (NICR 795) CafeRomatica 795 | 29 480 грн. |
Nivona CafeRomatica 795 | 26 999 грн. |
Кавоварка Nivona CafeRomatica 795 (NICR 795) | 36 006 грн. |
Nivona NICR 795 | 25 080 грн. |
0 0 0 4 |
Відмінна машинка, топ за свої гроші, варить чудову каву і капучіно в один дотик Смак кави та капучіно, ерогономіка та юзер-френдлі інтерфейс, вбудований капучинатор, дизайн, наклейка made in Switzerland - Розташування кнопки включення апарата на лівій стороні під баком з водою - більш дурне і нелогічне розташування уявити складно.
- Величезна витрата води на самообслуговування - на різні промивання машина витрачає близько 60% води, 40% - на напої - Якщо машинка вимкнена, то її неможливо розбудити з програми, що позбавляє практичного сенсу наявність блютусів. - Машинка не бачить очищення піддону у вимкненому стані |
Придбав недавно цю кавоварку і ні граму не пошкодував. Якість на найвищому рівні, працює чудово. Робить дуже смачну каву, має для цього багато різноманітних налаштувань. Придбанням залишився задоволеним. Багато налаштувань Немає Евгений Сидоров: користуюся Nivona CafeRomatica 790 менше місяця |
Відмінна машина для офісу, хоч звикнути до управління зможуть не всі співробітники одразу. Зручні налаштування та рецепти, приготування двох чашок одночасно, регулювання міцності, нагадування про зерна, фільтрація води та ароматну каву в результаті. зрозуміле меню та ароматна кава поки не знайшли Юлія: користуюся Nivona CafeRomatica 790 менше місяця |
- Регульований по висоті дозатор кави
- Автоматичний контроль рівня води та кавових зерен
- Підсвічування чашки
Модификації Nivona CafeRomatica 795
Ціни на Nivona CafeRomatica 795 |
---|---|---|---|---|
Nivona CafeRomatica 796 білий | від 25 189 грн. | 19 пропозицій | ||
Nivona CafeRomatica 799 нержавіюча сталь | від 27 699 грн. | 15 пропозицій | ||
Nivona CafeRomatica 795 сріблястий | від 25 080 грн. | 16 пропозицій | ||
Nivona CafeRomatica 790 чорний | від 22 549 грн. | 79 пропозицій | ||
Nivona CafeRomatica 791 чорний | від 22 581 грн. | 9 пропозицій |