ДБЖ nJoy Keen 1000 1000 ВА (UPLI-LI100KE-CG01B)
Фото 6 |
nJoy Keen 1000 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог nJoy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі nJoy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити nJoy Keen 1000 1000 ВА
Усі ціни 32 →nJoy nJoy Keen 1000 (UPLI-LI100KE-CG01B) Lin.int., AVR, 4 x Schuko, пласти | 2 699 грн. |
Пристрій безперебійного живлення nJoy KEEN 1000 4*Schuko (UPLI-LI100KE-CG0 | 2 629 грн. |
ДБЖ Njoy (Keen 1000) | 2 699 грн. |
Джерело безперебійного живлення NJOY Keen 1000 (UPLI-LI100KE-CG01B) Lin.in | 2 699 грн. |
Njoy Keen 1000 (UPLI-LI100KE-CG01B) | 3 467 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації nJoy Keen 1000
Ціни на nJoy Keen 1000 |
---|---|---|---|---|
nJoy Keen 1000 1000 ВА | від 2 629 грн. | 32 пропозиції | ||
nJoy Keen 1500 1500 ВА | від 4 622 грн. | 22 пропозиції | ||
nJoy Keen 2000 2000 ВА | від 5 100 грн. | 23 пропозиції |