ДБЖ nJoy Keen 1500 1500 ВА (UPLI-LI150KE-CG01B)
Фото 6 |
nJoy Keen 1500 1500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог nJoy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі nJoy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити nJoy Keen 1500 1500 ВА
Усі ціни 21 →nJoy nJoy Keen 1500 (UPLI-LI150KE-CG01B) Lin.int., AVR, 4 x Schuko, пласти | 5 299 грн. |
ДБЖ Njoy (Keen 1500) | 5 299 грн. |
Джерело безперебійного живлення NJOY Keen 1500 (UPLI-LI150KE-CG01B) Lin.in | 5 299 грн. |
Njoy Keen 1500 (UPLI-LI150KE-CG01B) | 5 082 грн. |
Njoy Keen 1500 (UPLI-LI150KE-CG01B) | 5 082 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації nJoy Keen 1500
Ціни на nJoy Keen 1500 |
---|---|---|---|---|
nJoy Keen 1000 1000 ВА | від 2 590 грн. | 34 пропозиції | ||
nJoy Keen 1500 1500 ВА | від 4 644 грн. | 21 пропозиція | ||
nJoy Keen 2000 2000 ВА | від 5 124 грн. | 22 пропозиції |