No 1 DTX
Відео 16Фото 18 |
Недорогий смартгодинник бренду No 1 стане вашим особистим асистентом і коучем і допоможе залишатися в тонусі, вести активний спосіб життя і стежити за своїм здоров'ям. Незважаючи на скромний цінник, функціональність гаджета вас точно порадує: крім стандартного підрахунку кількості пройдених кроків і витрачених на це калорій, годинник вміє вимірювати пульс, рівень кисню в крові, артеріальний тиск і навіть робити електрокардіограму.
Крім того, пристрій стежить за тривалістю і якістю сну. Після синхронізації зі смартфоном на екрані дублюються вхідні дзвінки та повідомлення, але відповісти на них не можна. Зовні No 1 DTX нагадують Apple Watch — все через квадратний корпус з великим 1.78-дюймовим IPS дисплеєм. При цьому корпус виконаний з металу і має захист від води і пилу за стандартом IP68, а доповнюють його кілька варіантів швидкоз'ємних ремінців. Всередині встановлений акумулятор ємністю 260 маг, одного заряду якого вистачить до 5 днів автономної роботи при активному використанні.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог No 1 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі No 1.
Купити No 1 DTX
Усі ціни 8 →Умные часы NO.1 DTX Silicone с датчиком ЭКГ и функцией тонометра (Черный) | 1 135 грн. |
Смарт-годинник No.1 Dtx Silicone Black | 1 172 грн. |
Смарт-часы No.1 Dtx Silicone Black | 1 129 грн. |
Розумний годинник NO.1 DTX Silicone Чорний swno1dtxbl | 1 169 грн. |
Розумний годинник NO.1 DTX Silicone з датчиком ЕКГ і функцією тонометра (Ч | 1 149 грн. |