Змішувач Nobili Rubinetterie Blues BS101300-3-CR
Фото 3 |
Nobili Rubinetterie Blues BS101300-3-CR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nobili Rubinetterie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nobili Rubinetterie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nobili Rubinetterie Blues BS101300-3-CR
Змішувач для кухні Nobili Blues Хром (BS101300/3CR) BS101300/3CR | 9 030 грн. |
Змішувач для кухні Blues (BS101300-3CR), Nobili | 9 030 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Blues висувна лійка на 2 режими хром Nobili Іт | 8 292 грн. |
BS101300/3CR Змішувач для кухонної мийки Blues висувна лійка на 2 режими х | 9 030 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →