Змішувач Nobili Rubinetterie Sofi SI98100-CR
Фото 3 |
Nobili Rubinetterie Sofi SI98100-CR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nobili Rubinetterie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nobili Rubinetterie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nobili Rubinetterie Sofi SI98100-CR
Змішувач для душу Nobili Sofi прихований монтаж Хром (SI98100/ECR) SI98100 | 11 480 грн. |
Змішувач для душу Sofi (SI98100-ECR), Nobili | 12 255 грн. |
Змішувач для душу на 2 виходи вбудовуваний без внутр частини хром Nobili І | 9 529 грн. |
SI98100/ECR Змішувач для душу на 2 виходи вбудовувань без внутрішньої част | 12 255 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →