Літня шина Nokian Hakka Green 3 205/55 R16 94H
Відео 13Фото 20 |
Nokian Hakka Green 3 205/55 R16 94H 205/55 R16 94 H |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nokian 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nokian.
Купити Nokian Hakka Green 3 205/55 R16 94H
Nokian Hakka Green 3 (205/55R16 94H) | 2 071 грн. |
Nokian Hakka Green 3 205/55 R16 94H XL 110478 | 3 365 грн. |
Nokian Hakka Green 3 205/55 R16 94H XL | 3 300 грн. |
Дуже тиха та м'яка (235/45R18). Збалансовувалася добре. Щодо акцентованої виробником економічності говорити рано, та й містом це спірне питання, але впевнений, не гірше за дорожчий сегмент. За зносостійкістю час покаже. Але підкреслюю шина м'яка, комфортна, на сезон 4 має вистачити, якщо не бити рекорди з кожного світлофора. Нічого. |
У «зеленій» шині Nokian Hakka Green 3 вдалося поєднати досі непоєднувані фактори. Модель характеризується відмінним зчепленням у мокрих умовах, паливною економічністю та тривалим експлуатаційним пробігом.
Поліпшена зносостійкість
Зносостійкість шини покращили приблизно на третину в порівнянні з попереднім поколінням еко-гуми Nokian Hakka Green 2. Це додає один додатковий сезон служби покришки(залежно від манери водіння та річного пробігу експлуатаційний ресурс може трохи відрізнятися у більшу чи меншу сторону). Контролювати залишкову висоту протектора шини «на око» передбачається за індикаторами «4», «6», «8» та символом крапельки, яка інформує про ефективність опору акваплануванню при їзді мокрим дорожнім полотном.
Концепція Hakka Green Sense
Технологічна база моделі має на увазі використання концепції Hakka Green Sense. У ній поєднуються асиметричний протекторний дизайн та гумова суміш Green Hybrid. Компаунд шини з підвищеним вмістом силіки та включенням натурального каучуку швидко адаптується до температурних перепадів, забезпечує надійність зчіпних властивостей та належну еластичність. Також покришка відмінно веде себе у плані розгінно-гальмівної динаміки на грубих нерівних дорогах.
Тріо активних зон протектора
Протектор Nokian Hakka Green 3 розділений на три активні зони. У його центральній площині розміщуються поздовжні ребра жорсткості та об'ємні дренажні канали для відведення водних мас. Зовнішня плечина шини сформована з масивних блоків з відмінними зв'язками міцності для поліпшення керованості машиною в поворотах. Внутрішнє плече покришки відповідає за рівномірний розподіл навантаження та прискорює відтік води з кільцевих каналів завдяки ефекту Коанда.
Вищі бали
Шина є міцною і легкою відразу. За надійність зчеплення на мокрій дорозі їй надано високий бал B, а за паливну економічність — найвища оцінка A. За сукупністю факторів еко-шина від Nokian фактично позбавлена недоліків. Модель дарує високу безпеку водіння, допомагає економити паливо та мінімізує шкідливі викиди вихлопних газів в атмосферу, відрізняється зносостійкістю, малошумністю та комфортабельністю ходу.
Модификації Nokian Hakka Green 3 205/55 R16 94H
Ціни на Nokian Hakka Green 3 205/55 R16 94H |
---|---|---|---|---|
Nokian Hakka Green 3 205/55 R16 94H | від 2 071 грн. | 3 пропозиції |