Літня шина Nokian Powerproof 215/55 R17 98W
Відео 8Фото 15 |
Виберіть розмір шин
Nokian Powerproof 215/55 R17 98W 215/55 R17 98 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nokian 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nokian.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nokian Powerproof 215/55 R17 98W
Усі ціни 6 →Nokian Powerproof (215/55R17 98W) | 3 889 грн. |
Nokian Powerproof 215/55 R17 98W XL 129622 | 4 110 грн. |
Шины Nokian Powerproof 215/55 ZR17 98W XL | 4 100 грн. |
Nokian Powerproof 215/55 R17 98W XL | 3 863 грн. |
Nokian Powerproof 215/55 R17 98W XL | 3 890 грн. |
Nokian Powerproof 215/55 R17 98W XL | 4 059 грн. |
Відеоогляди
Модификації Nokian Powerproof 215/55 R17 98W
Ціни на Nokian Powerproof 215/55 R17 98W |
---|---|---|---|---|
Nokian Powerproof 215/55 R17 98W | від 3 863 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →