Літня шина Nokian Z G2 255/40 R19 100Y
Виберіть розмір шин
Nokian Z G2 255/40 R19 100Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nokian 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nokian.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nokian Z G2 255/40 R19 100Y
Усі ціни 7 →Nokian Z G2 255/40 ZR19 100Y XL | 8 670 грн. |
Nokian Z G2 255/40 R19 100Y XL | 8 290 грн. |
Nokian Z G2 (255/40R19 100Y) | 8 452 грн. |
Шины Nokian Z G2 255/40 ZR19 100Y XL | 8 740 грн. |
Nokian Z G2 255/40 ZR19 100Y XL | 8 618 грн. |
Nokian Nokian Z G2 255/40 ZR19 100Y XL | 8 833 грн. |
Nokian Z G2 255/40 ZR19 100Y XL | 9 567 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →