Вантажна шина Nordexx NDR2000 Prime 315/80 R22.5 157K
Виберіть розмір вантажної шини
Nordexx NDR2000 Prime 315/80 R22.5 157K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nordexx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nordexx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nordexx NDR2000 Prime 315/80 R22.5 157K
Усі ціни 7 →Nordexx NDR 2000 (ведущая) 315/80 R22.5 157/154K PR20 | 14 137 грн. |
Nordexx NDR2000 Prime (приводная) 315/80 R22.5 157/154K 20PR | 13 900 грн. |
Nordexx NDR2000 Prime (315/80R22.5 157K) | 14 338 грн. |
Nordexx Nordexx NDR 2000 (провідна) 315/80 R22.5 157/154K PR20 | 14 185 грн. |
Nordexx NDR 2000 ведуча ведуча (315/80R22,5 157/154K) 334583 | 14 070 грн. |
Вантажні шини Nordexx NDR2000 (ведуча) 315/80 R22.5 157/154K 20PR | 15 204 грн. |
Шина Nordexx NDR 2000 (провідна) 315/80 R22.5 157/154K PR20 | 15 555 грн. |