Вантажна шина Nordexx NSR1000 Prime 295/80 R22.5 152M
Виберіть розмір вантажної шини
Nordexx NSR1000 Prime 295/80 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nordexx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nordexx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nordexx NSR1000 Prime 295/80 R22.5 152M
Nordexx NSR1000 Prime (рулевая) 295/80 R22.5 152/149M 18PR | 13 000 грн. |
Nordexx NSR1000 Prime (295/80R22.5 152M) | 13 375 грн. |
Вантажні шини Nordexx NSR1000 (рульова) 295/80 R22.5 152/149M 18PR | 14 182 грн. |
Модификації Nordexx NSR1000 Prime 295/80 R22.5 152M
Ціни на Nordexx NSR1000 Prime 295/80 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
Nordexx NSR1000 Prime 295/80 R22.5 152M | від 13 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Nordexx NSR1000 Prime 315/70 R22.5 154M | від 13 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Nordexx NSR1000 Prime 315/80 R22.5 157L | від 13 500 грн. | 4 пропозиції |