Вантажна шина Nordexx NTR1000 Prime 265/70 R19.5 143J
Виберіть розмір вантажної шини
Nordexx NTR1000 Prime 265/70 R19.5 143J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nordexx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nordexx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nordexx NTR1000 Prime 265/70 R19.5 143J
Усі ціни 9 →Nordexx NTR1000 Prime (руль/прицеп) 265/70 R19.5 143/141J 18PR | 8 700 грн. |
NORDEXX NTR1000 Prime 265/70R19.5 143/141J (Причеп) | 9 073 грн. |
NORDEXX NORDEXX NTR1000 Prime 265/70R19.5 143/141J (Причеп) | 9 202 грн. |
Nordexx NTR1000 Prime (265/70R19.5 143J) | 8 988 грн. |
NORDEXX NTR1000 Prime 265/70R19.5 143/141J (Причеп) | 9 159 грн. |
ще 4 пропозиції