Вантажна шина Nordexx NTR1000 Prime 235/75 R17.5 143L
Виберіть розмір вантажної шини
Nordexx NTR1000 Prime 235/75 R17.5 143L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nordexx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nordexx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nordexx NTR1000 Prime 235/75 R17.5 143L
Усі ціни 7 →Nordexx NTR1000 Prime (прицепная) 235/75 R17.5 143/141L PR16 | 6 014 грн. |
Nordexx NTR1000 Prime (руль/прицеп) 235/75 R17.5 143/141L 16PR | 6 000 грн. |
Nordexx NTR1000 Prime (235/75R17.5 143L) | 6 099 грн. |
Nordexx Nordexx NTR1000 Prime (рулевая) 235/75 R17.5 143/141L PR16 | 6 177 грн. |
Nordexx NTR1000 Prime причіпна причіпна (235/75R17,5 143/141L) 356104 | 5 985 грн. |
Всесезонні шини Nordexx NTR1000 (причіпна) 235/75 R17.5 143/141L 16PR | 6 541 грн. |
Шина Nordexx NTR1000 Prime (рульова) 235/75 R17.5 143/141L PR16 | 6 648 грн. |