Вантажна шина Nordexx NTR3000 Prime 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Nordexx NTR3000 Prime 385/65 R22.5 160K 385/65 R22.5 " 160 K 385/65 R22.5 " 160 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nordexx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nordexx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nordexx NTR3000 Prime 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 10 →Nordexx NTR 3000 (прицепная) 385/65 R22.5 160K PR20 | 14 032 грн. |
Nordexx NTR3000 Prime (руль/прицеп) 385/65 R22.5 160K 20PR | 13 800 грн. |
Вантажна шина NORDEXX NTR3000 385/65R22.5 160K (причепна) | 14 559 грн. |
Вантажна шина NORDEXX NTR3000 385/65R22.5 160K (причепна) | 14 697 грн. |
NORDEXX Вантажна шина NORDEXX NTR3000 385/65R22.5 160K (причепна) | 14 766 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Nordexx NTR3000 Prime 385/65 R22.5 160K
Ціни на Nordexx NTR3000 Prime 385/65 R22.5 160K |
---|---|---|---|---|
Nordexx NTR3000 Prime 385/65 R22.5 160K | від 13 800 грн. | 10 пропозицій | ||
Nordexx NTR3000 Prime 385/65 R22.5 160L | від 14 231 грн. | 1 пропозиція |