Витяжка Nortberg Cylindro 40
Фото 13 |
Nortberg Cylindro 40 2020 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nortberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nortberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nortberg Cylindro 40
Усі ціни 40 →NORTBERG CYLINDRO BLACK MATT 40 NBG0006031310 | 27 880 грн. |
Витяжка NORTBERG CYLINDRO BLACK MATT 40 NBG0006031310 | 27 880 грн. |
Витяжка декоративна NortBerg Cylindro 40 Inox | 24 906 грн. |
NORTBERG Cylindro Gold 40 CylindroGold40 | 32 435 грн. |
NORTBERG CYLINDRO BLACK MATT 40 NBG0006031310 | 28 560 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →