Витяжка Nortberg Lando 60
Nortberg Lando 60 2020 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nortberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nortberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nortberg Lando 60
Усі ціни 7 →Витяжка вбудована NortBerg Lando Black 60 Black | 14 897 грн. |
Витяжка NORTBERG Lando Black 60 (1105) | 10 400 грн. |
Витяжка вбудована NortBerg Lando White 60 White | 14 897 грн. |
Витяжка вбудована NortBerg Lando Black 60 Black | 14 887 грн. |
Витяжка вбудована NortBerg Lando White 60 White | 14 887 грн. |
Вытяжка встраиваемая NortBerg Lando Black 60 Black | 14 893 грн. |
Вытяжка встраиваемая NortBerg Lando White 60 White | 14 893 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →