Радіатор опалення Nova Florida Libeccio C2 500/100 7
Фото 7 |
Модифікації Nova Florida Libeccio C2 11
Характеристики
Nova Florida Libeccio C2 500/100 7 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nova Florida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nova Florida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Nova Florida Libeccio C2 500/100 7
Nova Florida Nova Florida Libeccio C2 500/100 (7 секций) | 4 515 грн. |
Алюмінієвий радіатор Nova Florida Libeccio C2 500/100 (7-секцій) (V6400340 | 4 515 грн. |
Радіатор опалення алюмінієвий Nova Florida Libeccio C2 500/100 (7-секцій) | 4 515 грн. |
Закрити
Рекомендуємо