Радіатор опалення Nova Florida Libeccio C2 500/100 8
Фото 7 | від 4 644 до 5 160 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:секційний Матеріал:алюміній Підключення:бічне Країна:Італія |
Модифікації Nova Florida Libeccio C2 11
Характеристики
Nova Florida Libeccio C2 500/100 8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nova Florida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nova Florida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Nova Florida Libeccio C2 500/100 8
Сортувати
Nova Florida Nova Florida Libeccio C2 500/100 (8 секций) | 5 160 грн. |
Радіатор опалення алюмінієвий Nova Florida Libeccio C2 500/100 (8-секцій) | 5 160 грн. |
Алюмінієвий радіатор Nova Florida Libeccio C2 500/100 (8-секцій) (V6400340 | 5 160 грн. |
Радіатор алюмінієвий NOVA FLORIDA LIBECCIO C2 500/100 (8 секцій) | 4 644 грн. |
Закрити
Рекомендуємо