Свердловинний насос Nowa 4SKM 1000-6154rc (148537)
Відео 2Фото 5 |
Nowa 4SKM 1000-6154rc 61 м62 м |
|
Від моделі 4skm 1000-6154r відрізняється відсутністю пульта управління.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nowa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nowa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nowa 4SKM 1000-6154rc
Усі ціни 12 →Насос заглибний свердловинний вихровий NOWA 4SKM 1000-6154rс 148537 | 4 255 грн. |
Насос погружной скважинный Nowa 4SKM 1000-6154rc | 3 798 грн. |
Nowa Nowa 4SKM 1000-6154rс | 3 802 грн. |
Насос занурювальний свердловинний вихровий NOWA 4SKM 1000-6154rc (148537) | 4 420 грн. |
Насос свердловинний Nowa 4SKM 1000-6154rc 148537 | 3 802 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Nowa 4SKM 1000-6154rc
Ціни на Nowa 4SKM 1000-6154rc |
---|---|---|---|---|
Nowa 4SKM 1000-6154rc | від 3 757 грн. | 12 пропозицій | ||
Nowa 4SKM 1000-6154r | від 4 079 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →