Дриль-шурупокрут Nowa WWS 550-2bl
Відео 1Фото 8 |
Nowa WWS 550-2bl |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nowa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nowa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nowa WWS 550-2bl
Усі ціни 9 →Дриль-шурупокрут мережевий NOWA WWS 550-2bl 86179N | 921 грн. |
Дриль-шуруповерт мережевий Nowa WWS 550-2bl (86179N) | 810 грн. |
Шуруповерт мережевий Nowa WWS 550-2bl 86179N | 810 грн. |
Дриль-шурупокрут Nowa WWS 550-2bl (86179N) | 896 грн. |
Мережевий дриль-шурупокрут Nowa WWS 550-2bl | 921 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →