Світильник Nowodvorski Basalt 4966
Nowodvorski Basalt 4966 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nowodvorski 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nowodvorski.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nowodvorski Basalt 4966
Усі ціни 8 →Світильник вуличний Nowodvorski 4966 Basalt E14 | 1 492 грн. |
Вуличний світильник Nowodvorski NW-4966 Basalt I kinkiet | 1 664 грн. |
Світильник вуличний Nowodvorski BASALT SILVER I kinkiet CN (4966) | 1 664 грн. |
Вбудовуваний вуличний світильник Nowodvorski BASALT 4966 | 1 664 грн. |
Світильник врізний Nowodvorski BASALT 4966 срібло IP44 | 1 491 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →