Стабілізатор напруги NTT Stabilizer DVS 1125 25 кВА
76 947 грн. Купити! Стабилизатор напряжения NTT Stabilizer DVS 1125Technofox.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 36 міс. Поскаржитись |
NTT Stabilizer DVS 1125 25 кВА
Тип:електромеханічний
Потужність:25 кВА
Вхідна напруга:160-250 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):1 %
Охолодження:активне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги NTT Stabilizer DVS 1125:
- Режим Байпас
Модификації NTT Stabilizer DVS 1125
Ціни на NTT Stabilizer DVS 1125 |
---|---|---|---|---|
NTT Stabilizer DVS 1120 22.5 кВА | від 64 662 грн. | 1 пропозиція | ||
NTT Stabilizer DVS 1125 25 кВА | від 76 947 грн. | 1 пропозиція | ||
NTT Stabilizer DVS 1130 30 кВА | від 97 461 грн. | 1 пропозиція | ||
NTT Stabilizer DVS 1140 40 кВА | від 112 827 грн. | 1 пропозиція | ||
NTT Stabilizer DVS 1150 50 кВА | від 138 450 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →