Корм для собак Nutram S7 Sound Balanced Wellness Small Breed Adult 20 кг
Nutram S7 Sound Balanced Wellness Small Breed Adult 20 kg 0.32 кг20 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nutram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nutram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nutram S7 Sound Balanced Wellness Small Breed Adult 20 кг
Корм Nutram S7 Sound Balanced Wellness Small Breed Adult Dog сухий для собПовнораціонний сухий корм з куркою і коричневим рисом для дорослих собак малих порід. Забезпечує улюбленця всіма вітамінами,... щемінералами та поживними речовинами, необхідними йому для довгого і здорового життя. Максимально наближений до натурального раціону собак, що живуть в природних умовах. Чому варто придбати? Являє собою цілісний, мультикорисний раціон, який зміцнює і підтримує здоров'я Вашого улюбленця Містить достатню кількість жирної кислоти Омега-3, завдяки чому у собаки підвищується імунітет, а також забезпечується здоров'я його шкіри і шерсті Включає в себе всі необхідні амінокислоти і глюкозамін, що сприяють утворенню у собаки міцної мускулатури та збереженню його суглобів в рухомому стані Збагачений сильним антиоксидантним комплексом, що складається з вітамінів А, Е, С, D3, бета-каротину і селену, які захищають організм улюбленця від небажаних захворювань З додаванням кореня цикорію, лляного насіння і гороху, які м'яко стимулюють здорову активність кишечнику тварини Журавлина і насіння селери є ефективним сечогінним, завдяки їм підтримуються рівні рН і золи в сечі, гарантуючи тварині здорову сечостатеву систему Природні антисептики ромашка, куркума та імбир піклуються про те, щоб Ваш собака не страждав газами, набряками або спазмами живота Гранули корму, приготовані за принципом «Al Dente», підтримують здоров'я зубів і ясен улюбленця Високий вміст натуральної клітковини допомагає підтримувати гарне самопочуття собаки при будь-яких навантаженнях Холістик рецептура: не містить пшеницю, кукурудзу, картоплю чи сою. Типовий аналіз Компонент Вміст білки 26% жири 15% зола 8% клітковина 6,5% вологість 10% калорійність 381 ккал/100гр кальцій 1% фосфор 0,85% Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 5 938 грн. |
Сухий корм для собак дрібних порід Nutram S7 Sound Balanced Wellness Small | 5 149 грн. | Продавець: RichPets |
Сухий корм NUTRAM S7 Sound Balanced Wellness Small Breed Adult Dog для соб | 5 149 грн. | Продавець: Мугівара |
Сухий корм для собак малих порід Nutram Sound Balanced Wellness Small Bree | 6 059 грн. | Продавець: MrKan |
Сухий корм S7 NUTRAM Sound BW Холістик для дорослих собак дрібних порід з | 6 050 грн. | Продавець: МістерГав |
Серія Nutram Sound
від 2 321 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: курка, злаки, жири, овочі, фрукти, трави, клас: холістик
від 256 грн.
сухий корм, 0.34 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, лосось, злаки, жири, овочі, фрукти, трави, холістик
від 2 505 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: ягня, злаки, курка, овочі, жири, фрукти, трави, клас: холістик
від 233 грн.
сухий корм, 0.34 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: курка, лосось, овочі, злаки, жири, фрукти, суперпреміум
від 3 830 грн.
сухий корм, 20 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, злаки, овочі, жири, яйця, лосось, фрукти, трави, клас: холістик
від 1 656 грн.
сухий корм, 5.4 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, лосось, злаки, жири, овочі, фрукти, трави, холістик
сухий корм, 11.4 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, злаки, овочі, жири, яйця, лосось, фрукти, трави, клас: холістик
від 722 грн.
сухий корм, 1.13 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, лосось, злаки, жири, овочі, фрукти, трави, холістик
від 180 грн.
сухий корм, 0.3 кг, порода: малі, середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для імунної системи, в составе: курка, злаки, овочі, лосось, жири, яйця, фрукти, клас: холістик
від 670 грн.
сухий корм, 1.13 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: курка, лосось, овочі, злаки, жири, фрукти, суперпреміум
від 3 999 грн.
сухий корм, 20 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: ягня, злаки, курка, овочі, жири, фрукти, трави, клас: холістик
від 839 грн.
сухий корм, 2.72 кг, порода: малі, середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для імунної системи, в составе: курка, злаки, овочі, лосось, жири, яйця, фрукти, клас: холістик
від 817 грн.
сухий корм, 2.72 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: курка, злаки, жири, овочі, фрукти, трави, клас: холістик
від 4 405 грн.
сухий корм, 20 кг, порода: малі, середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для імунної системи, в составе: курка, злаки, овочі, лосось, жири, яйця, фрукти, клас: холістик
від 4 750 грн.
сухий корм, 20 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: курка, злаки, жири, овочі, фрукти, трави, клас: холістик
від 5 149 грн.
сухий корм, 20 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, злаки, овочі, яйця, жири, фрукти, трави, клас: холістик
від 4 175 грн.
сухий корм, 20 кг, порода: великі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, в составе: курка, злаки, овочі, лосось, жири, яйця, фрукти, клас: холістик
від 2 528 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для імунної системи, в составе: курка, злаки, овочі, лосось, жири, яйця, фрукти, клас: холістик
від 171 грн.
сухий корм, 0.32 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, злаки, овочі, яйця, жири, фрукти, трави, клас: холістик
від 903 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: ягня, злаки, курка, овочі, жири, фрукти, трави, клас: холістик
Модификації Nutram S7 Sound Balanced Wellness Small Breed Adult
Ціни на Nutram S7 Sound Balanced Wellness Small Breed Adult |
---|---|---|---|---|
Nutram S7 Sound Balanced Wellness Small Breed Adult 0.32 кг | від 171 грн. | 3 пропозиції | ||
Nutram S7 Sound Balanced Wellness Small Breed Adult 20 кг | від 5 149 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 790 грн.
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, злаки, овочі, бобові, яйця, риба, ягоди, клас: холістик
від 5 120 грн.
сухий корм, 20 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: білок лосося, кукурудза, жир, буряковий жом, лосося, криль 2%, клас: суперпреміум
від 3 560 грн.
сухий корм, 18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, в составе: борошно з лосося 14%, злаки, жири, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 5 049 грн.
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: курча, лосось, яйця, овес, овочі, злаки, вітаміни, мінерали, клас: холістик
від 5 255 грн.
сухий корм, 17 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, картопля, батат, жир, горох, борошно, жом буряків, олія, клас: суперпреміум
від 4 949 грн.
сухий корм, 17 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: біла риба, картопля, батат, горох, жир, борошно, жом буряків, олія, клас: суперпреміум
від 5 621 грн.
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, в составе: лосось, картопля, батат, жир, горох, буряк, олія, клас: суперпреміум
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: біла риба 41%, картопля, батат, горох, жир, борошно з криля, клас: суперпреміум
від 4 950 грн.
сухий корм, 18 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, в составе: лосось, рис, рисовий білок, жир, буряковий жом, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 4 999 грн.
сухий корм, 17 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, в составе: рис, жир птиці, ячмінь, ягнятина, олія, насіння льону, жом буряків, клас: суперпреміум
від 4 977 грн.
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: оселедець 24%, овес 23%, цілісна оселедець 10%, камбала, хек, трави, овочі, клас: суперпреміум
від 5 203 грн.
сухий корм, 18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: лосось, солодкий картопля, овочі, ягоди, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум