Корм для собак Nutram S9 Sound Balanced Wellness Natural Adult Lamb 2 кг
Nutram S9 Sound Balanced Wellness Natural Adult Lamb 2 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nutram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nutram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Nutram Sound
від 2 321 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: курка, злаки, жири, овочі, фрукти, трави, клас: холістик
від 233 грн.
сухий корм, 0.34 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: курка, лосось, овочі, злаки, жири, фрукти, суперпреміум
від 839 грн.
сухий корм, 2.72 кг, порода: малі, середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для імунної системи, в составе: курка, злаки, овочі, лосось, жири, яйця, фрукти, клас: холістик
від 1 656 грн.
сухий корм, 5.4 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, лосось, злаки, жири, овочі, фрукти, трави, холістик
від 817 грн.
сухий корм, 2.72 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: курка, злаки, жири, овочі, фрукти, трави, клас: холістик
від 722 грн.
сухий корм, 1.13 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, лосось, злаки, жири, овочі, фрукти, трави, холістик
від 4 405 грн.
сухий корм, 20 кг, порода: малі, середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для імунної системи, в составе: курка, злаки, овочі, лосось, жири, яйця, фрукти, клас: холістик
від 670 грн.
сухий корм, 1.13 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: курка, лосось, овочі, злаки, жири, фрукти, суперпреміум
від 4 750 грн.
сухий корм, 20 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: курка, злаки, жири, овочі, фрукти, трави, клас: холістик
від 256 грн.
сухий корм, 0.34 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, лосось, злаки, жири, овочі, фрукти, трави, холістик
від 5 149 грн.
сухий корм, 20 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, злаки, овочі, яйця, жири, фрукти, трави, клас: холістик
від 4 175 грн.
сухий корм, 20 кг, порода: великі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, в составе: курка, злаки, овочі, лосось, жири, яйця, фрукти, клас: холістик
від 2 528 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для імунної системи, в составе: курка, злаки, овочі, лосось, жири, яйця, фрукти, клас: холістик
від 171 грн.
сухий корм, 0.32 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, злаки, овочі, яйця, жири, фрукти, трави, клас: холістик
від 903 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: ягня, злаки, курка, овочі, жири, фрукти, трави, клас: холістик
від 2 505 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: ягня, злаки, курка, овочі, жири, фрукти, трави, клас: холістик
від 3 830 грн.
сухий корм, 20 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, злаки, овочі, жири, яйця, лосось, фрукти, трави, клас: холістик
сухий корм, 11.4 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, злаки, овочі, жири, яйця, лосось, фрукти, трави, клас: холістик
від 180 грн.
сухий корм, 0.3 кг, порода: малі, середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для імунної системи, в составе: курка, злаки, овочі, лосось, жири, яйця, фрукти, клас: холістик
від 3 999 грн.
сухий корм, 20 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: ягня, злаки, курка, овочі, жири, фрукти, трави, клас: холістик
Модификації Nutram S9 Sound Balanced Wellness Natural Adult Lamb
Ціни на Nutram S9 Sound Balanced Wellness Natural Adult Lamb |
---|---|---|---|---|
Nutram S9 Sound Balanced Wellness Natural Adult Lamb 2 кг | від 903 грн. | 2 пропозиції | ||
Nutram S9 Sound Balanced Wellness Natural Adult Lamb 11.4 кг | від 2 505 грн. | 2 пропозиції | ||
Nutram S9 Sound Balanced Wellness Natural Adult Lamb 20 кг | від 3 999 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
сухий корм, 2.72 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: курка, злаки, жири, овочі, фрукти, трави, клас: холістик
від 979 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, кролик, качка, овочі, клас: холістик
від 769 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо качки, солодкий картопля, овочі, яйця, м'ясо перепели, індички, клас: холістик
від 856 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, рис, рисовий білок, жир, буряковий жом, картопляний білок, клас: суперпреміум
від 829 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягняти, рис, тваринний жир, рисовий білок, печінка ягняти, клас: суперпреміум
від 835 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо кролика 30%, рис, жир, рисовий білок, буряковий жом, клас: суперпреміум
від 819 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: кабан 30%, рис, горох, тваринний жир, буряковий жом 3%, клас: суперпреміум
від 896 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, в составе: ягня 15%, рис 15%, жири, білки, кукурудза, клас: преміум
від 788 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: рис 58%, лосось, тунець, олія, жир, бурякова пульпа, клас: суперпреміум
від 744 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо лосося, картопля, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 950 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для суглобів, в составе: риба (10% лосось), бурякова пульпа, білок і жир риби, злаки, клас: суперпреміум
від 901 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягняти, рис, рисовий білок, тваринний жир, печінка ягняти, клас: суперпреміум