Протеїн Nutrend Excelent Protein Bar 1.5 кг
Відео 3 |
Nutrend Excelent Protein Bar 18x85 g |
|
Склад збагачений амінокислотами і вітамінами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nutrend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nutrend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nutrend Excelent Protein Bar 1.5 кг
Усі ціни 29 →Батончики протеїнові Nutrend Excelent Protein bar Double 18 шт х 85 грамів | 1 299 грн. |
Протеїновий батончик Nutrend 24 Protein bar 85 г Кокос-Ананас 18 шт (72074 | 1 455 грн. |
Протеїновий батончик Nutrend 24 Protein bar 85 г Шоколад з горіхами 18 шт | 1 455 грн. |
Протеїновий батончик Nutrend 24 Protein bar 85 г Лайм - Папайя 18 шт (7207 | 1 455 грн. |
Протеїновий батончик Nutrend 24 Protein bar 85 г Ананас-Кокос 18 шт (72074 | 1 455 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Nutrend Excelent Protein Bar
Ціни на Nutrend Excelent Protein Bar |
---|---|---|---|---|
Nutrend Excelent Protein Bar 0.1 кг | від 81 грн. | 20 пропозицій | ||
Nutrend Excelent Protein Bar 0.1 кг | від 65 грн. | 56 пропозицій | ||
Nutrend Excelent Protein Bar 1.5 кг | від 1 299 грн. | 31 пропозиція |
Рекомендуємо