Ножиці по металу NWS 060-12-225 225 мм
Фото 8 |
NWS 060-12-225 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NWS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NWS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NWS 060-12-225 225 мм
Ножиці по металу NWS Berlin прямі 225 мм (060-12-225) | 1 054 грн. |
Ножиці по металу Прямі ручні NWS "Berlin" t= 0.8-1.0 мм, леза L= 55 мм, H= | 1 365 грн. |
Ножиці по металу NWS Berlin прямі 225 мм (060-12-225) | 1 054 грн. |
Модификації NWS 060-12-225
Ціни на NWS 060-12-225 |
---|---|---|---|---|
NWS 060-12-225 225 мм | від 1 054 грн. | 3 пропозиції | ||
NWS 060-12-250 250 мм | від 852 грн. | 4 пропозиції | ||
NWS 060-12-300 300 мм | від 1 468 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →